OTP Bank виступає ексклюзивним спонсором благодійної акції допомоги дітям-сиротам «Шлях в життя» на Житомирщині

 

Зібрані гроші зберігатимуться в OTP Bank на депозитних рахунках з правом поповнення до досягнення дітьми повноліття. Кожен небайдужий може в будь-якому відділенні банку по всій території України внести кошти на рахунки дітей. Для цього достатньо лише назвати П.І.Б. дитини й номер депозитного договору:

  • Кравчук Вікторія Олегівна, № 010/1747/09 від 19.08.09 р.
  • Шабашов Віталій Юрійович, № 010/1741/09 від 19/08/09 р.
  • Примаченко Віта Іванівна, № 010/1743/09 від 19/08/09 р.

Акція проводиться за підтримки Фонду братів Кличко, низки провідних підприємств Житомирщини, а її організатором виступає спортивний клуб «Легіон», відомий своєю активною участю у суспільному житті регіону.

OTP Bank вже не вперше бере участь у благодійних акціях, що проводяться на Житомирщині. Так, наприкінці минулого року, у день Святого Миколая, співробітники Житомирської філії банку піднесли своїм маленьким підопічним - вихованцям міського дитячого будинку «Малюк» чудові подарунки: за рахунок зібраних коштів працівники філії придбали й передали дитячому дому сто комплектів посуду, сто подарункових наборів солодощів, різноманітні гігієнічні засоби, іграшки, одяг, а також миючий пилосос.

Як зазначає керуючий філією Сергій Жуковський, у своїй діяльності OTP Bank дотримується фундаментальних принципів корпоративної соціальної відповідальності, прийнятих у цивілізованому високорозвинутому суспільстві. «Ми завжди із задоволенням беремо участь у різноманітних благодійних, просвітницьких і мистецьких акціях, головною метою яких є підтримка найбільш незахищених верств населення, створення оптимальних умов для реалізації інтелектуального і творчого потенціалу талановитої молоді, тощо.

Соціальна діяльність банку повною мірою відображає нашу велику зацікавленість не тільки в економічному, але й водночас у духовному розвитку країни, формуванні та становленні справжнього громадянського суспільства в Україні», - наголошує він.

Опубліковано: 25 Серпня 2009