OTP Bank став лідером за обсягами залучених депозитів фізичних осіб

 

Так, у звітний період в OTP Bank було розміщено 11449 строкових депозитів на загальну суму понад 1млрд. грн., оформлено більш ніж 4700 ощадних вкладів на суму майже 304 млн. грн. Сукупний портфель вкладів приватних клієнтів банку в цей період збільшився на 363 млн. грн. і наразі перевищує 3 млрд. грн. При цьому 54% строкових депозитів було розміщено в доларах США, 18% - у гривнях, 27% - в євро та 1% - у швейцарських франках.

«Протягом останніх трьох місяців банк переконливо довів вкладникам свою стабільність і надійність, що дозволило йому стати одним із лідерів вітчизняного депозитного ринку», - зазначає начальник управління роздрібного бізнесу OTP Bank Олексій Руднєв - «Наразі показник адекватності капіталу нашого банку суттєво перевищує регулятивну норму. Як наслідок, у наших вкладників зберігається тверда впевненість у його майбутньому», - наголошує він.

Нагадаємо, що за співвідношенням розміру капіталу до депозитного портфеля фізичних осіб OTP Bank посідає перше місце серед двадцяти найбільших банків країни. Наразі даний показник дорівнює 1.33. Таким чином, власний капітал OTP Bank перевищує всі вклади фізичних осіб, що дозволяє банку в разі одночасного звернення клієнтів за своїми вкладами оперативно повернути їм усі кошти.

АТ «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування.

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 20 Серпня 2009