OTP Bank виконує свої зобов'язання за зовнішніми кредитними договорами у повному обсязі

 

13 серпня 2009 року OTP Bank погасив заборгованість перед компанією Cargill у повному обсязі. Сума заборгованості перед американською компанією становила 4 млн. 788 тис. доларів США.

Нагадаємо, у липні 2008 р. OTP Bank і американська інвестиційна компанія Cargill Financial Services International, Inc. підписали мандатну угоду на суму 100 млн. доларів США терміном на 1 рік. В рамках даної угоди банком було підписано всього два договори про торгову позику  на загальну суму 4 млн. 788 тис. доларів США, які було отримано в серпні 2008 року. Залучені кошти використовувалися виключно для фінансування експортно-імпортних операцій клієнтів OTP Bank. Навесні поточного року у зв'язку зі зміною ринкової кон'юнктури організації за згодою сторін анулювали мандатну угоду.

Крім того, у вересні 2009 р. OTP Bank планує повністю погасити заборгованість за першим траншем у розмірі 63 млн. дол США синдикованого кредиту, загальна сума якого становить 100 млн. доларів США. Синдикований кредит був організований Raiffeisen Zentralbank Osterreich Aktiengesellschaft (Австрія) та Bayerische Landesbank (Німеччина) і наданий банку двома траншами у жовтні 2008 р. Другий транш у відповідності з умовами позики буде виплачений у вересні 2010 року.

«Таким чином у нас не залишиться істотних погашень зовнішніх позик до кінця 2009 року», - говорить Ігор Бєломитцев, член Правління OTP Bank, відповідальний за казначейство й дочірні структури. «Я впевнений, що всі наступні виплати за своїми зобов'язаннями банк також виконуватиме вчасно відповідно до умов раніше досягнутих угод».

АТ «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 14 Серпня 2009