За підтримки OTP Bank тернопільські спортсмени взяли участь у відкритому чемпіонаті Євразії з пауерліфтингу

 

Чотири золоті та дві срібні нагороди на відкритому чемпіонаті Євразії з пауерліфтингу та жиму лежачи, що відбувся 6-9 серпня у м. Курську (Російська Федерація), завоювали тернополяни з ФСК «Спорт-Клас», які увійшли до складу національної збірної України. Їхня участь у цьому найпрестижнішому змаганні стала можливою завдяки підтримці OTP Bank.
У змаганнях такого рівня хлопці брали участь уперше. Загалом найсильніші визначалися серед понад трьохсот спортсменів з країн СНД і Прибалтики, а також Ізраїлю та Швеції. Тернопільські атлети зробили вагомий внесок у скарбничку перемог нашої збірної. Так, переможцями у своїх вагових і вікових категоріях стали Андрій Левицький, Віталій Тицька, Тарас Редьква, Андрій Вівчарук. Срібні нагороди здобули Тарас Кузів і Микола Борковський.

«Підтримка талановитої молоді становить основу соціальної політики OTP Bank», - наголошує керуючий Тернопільською філією банку Володимир Тимчий. - «Ми завжди із задоволенням беремо участь у різноманітних просвітницьких, мистецьких і спортивних акціях, головною метою яких є створення оптимальних умов для реалізації як духовного, так  і фізичного потенціалу юнаків, формування здорової і сильної нації», - зазначає він.

АТ «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Nyrt., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 13 Серпня 2009