OTP Bank - генеральний спонсор міжнародного джазового фестивалю «Art jazz cooperation 2009» Луцьк-Рівне

 

Рівне та Луцьк знову стають столицями українського джазу, принаймні на декілька днів, поки лунатиме міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation», генеральним спонсором якого, другий рік поспіль, виступає OTP Bank.

Фестиваль проходитиме  28-29 серпня у рамках святкування «дня міста», що одночасно відзначатимуть Луцьк і Рівне. Традиційно, протягом двох днів паралельно на сценах рівненського драмтеатру та луцького замку гратимуть яскраві «зірки» української та європейської джазової музики. Серед учасників і гостей фестивалю - відомі вітчизняні та іноземні джазові колективи й виконавці, зокрема, гітарист-віртуоз Енвер Ізмайлов, брас-ансамбль «Каприз» з московського «Большого театру», які представлять програму Новоорлеанського джазу, польський блюзмен Лєшек Драніцкі, українські легенди джазу Юрій George Виноградов та В’ячеслав Полянський, лаунж-проект «Hvoya» (Україна), джаз-дует Олени та Ігоря Перчуків та інші.

Родзинкою цьогорічного фестивалю є започаткування всеукраїнського конкурсу фотографії на джазову тематику «Джазові емоції» – це перший і єдиний проект в Україні. На конкурс надіслано роботи з усіх куточків України. Світлини яскраво представляють український джаз за останні декілька років – концерти українських виконавців, гастролі зарубіжних «зірок», натюрморти з джазовими інструментами, навіть «пластилінові» музиканти.

Детальніша інформація про фестиваль міститься на його офіційному веб-сайті: www.artjazz.info

АТ «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 12 Серпня 2009