OTP Bank виступив організатором і генеральним спонсором тенісного турніру «Кубок OTP Bank»

 

1 серпня 2009 року в місті Житомирі відбувся турнір з  великого тенісу «Кубок OTP Bank», генеральним спонсором і організатором якого виступив OTP Bank. У розіграші кубку  взяли участь гравці, серед яких представники ділових кіл Житомира, клієнти на партнери банку.

Сергій Жуковський, керуючий Житомирським регіональним відділенням OTP Bank, зазначив, що банк планує зробити цей турнір щорічним, поступово розширюючи географію його учасників.  «Усвідомлюючи свою соціальну відповідальність перед суспільством, OTP Bank завжди активно підтримує проведення спортивних, благодійних та просвітницьких акцій» - додав він. 

АТ «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 5 Серпня 2009