OTP Bank перевів обслуговування дебетних карток платіжної системи Visa International на процесинговий центр материнського банку

 

Завершено технологічні роботи з переведення на обслуговування всіх операцій за дебетними картками платіжної системи Visa International на процесинговий центр своєї материнської структури - угорського OTP Bank Plc. В результаті чого, всі дебетні картки, емітовані OTP Bank, централізовано обслуговуються через єдиний процесинговий центр.

«Перехід на обслуговування в материнській структурі дозволить використовувати сучасні високі технології процесингового центру та впроваджувати нові сервіси для клієнтів», - говорить Лілія Лазепко, член Правління OTP Bank, яка відповідає за операційну діяльність та IT. Уже найближчим часом банк має намір запропонувати клієнтам широкий спектр інноваційних та удосконалених послуг за платіжними картками. Зокрема, будуть запропоновані додаткові сервіси, які можна здійснювати за допомогою банкоматів, такі як міні-виписка, поповнення карткового рахунку, переказ грошових коштів з карти на карту.

Крім того, користувачі послугою OTPdirekt - власники платіжних карт, уже у вересні 2009 року зможуть отримувати миттєві SMS-повідомлення про проведені операції за картками, а також за допомогою телефону або мережі Інтернет здійснювати перекази з карткових рахунків, що доповнить функціонал послуги та зробить OTPdirekt одним з найбільш функціональних рішень на ринку інтернет-банкінгу.

OTP Bank є принциповим членом Міжнародної платіжної системи MasterCard WorldWide та асоційованим членом Міжнародної платіжної системи Visa International.

Процесинговий центр OTP Bank Plc. обслуговує 4,5 млн. пластикових карт, щомісяця через нього проходить близько 40 млн. транзакцій. Наразі його послугами, крім самої материнської структури, користуються OTP Banka Slovensko, OTP Banka Hrvatska й український OTP Bank .

OTP Bank Plc. випускає 45% від загального обсягу емісії пластикових карт в Угорщині, а також обслуговує 70% платежів, здійснених за допомогою карт.

АТ «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 5 Серпня 2009