OTP Bank третій рік поспіль підтримує джазовий фестиваль «JAZZ-Dіліжанс»

 

За фінансової підтримки OTP Bank 1 серпня 2009 року у м. Черкаси відбувся щорічний відкритий джазовий фестиваль «JAZZ-Dіліжанс 2009», в якому взяли участь майстри джазу з різних міст України. Фестиваль відбувається вже втретє і проводиться з метою популяризації некомерційної концептуальної музики на Черкащині.

«Завдяки цій події та багатьом іншим заходам, присвяченим джазу, які щорічно відбуваються у Черкасах, місто відомо як один із центрів джазової музики в Україні», - говорить голова ради об’єднання громадян «Творча майстерня Крашеніннікова» Сергій Крашенінніков. «Ми дуже раді плідній співпраці з OTP Bank, оскільки підтримка з боку провідної європейської фінансової установи відкриває для нас великі можливості» - додає він.

За словами Костянтина Саленка, керуючого Черкаським регіональним відділенням OTP Bank, банк буде й надалі підтримувати проведення джазових фестивалів. «OTP Bank розуміє свою соціальну відповідальність. Ми вважаємо, що великий бізнес повинен не тільки розвиватись самостійно, але й створювати сприятливі умови для розвитку суспільства. Тому ми завжди із задоволенням беремо участь у різноманітних благодійних, просвітницьких і мистецьких акціях,» - стверджує він.

АТ «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 липня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво..

Опубліковано: 5 Серпня 2009