OTP Bank - кращий банк Угорщини

 

І знову OTP Bank очолює список кращих банків Угорщини за версією Euromoney. Відповідно до рейтингу престижного фінансового журналу Euromoney, OTP Bank залишається явним лідером ринку Угорщини і, незважаючи на тривалу фінансову кризу і спад виробництва в країні, його прибуток від основних операцій до оподаткування склав 146.1 млрд. форинтів (724.5 млн. дол.США), що перевищило очікування аналітиків. Ринкова частка активів дочірніх угорських структур OTP Group в 2008 склала 23.8% банківського сектору Угорщини. Група залишається безумовним найбільшим гравцем на ринку роздрібних банківських послуг Угорщини з часткою депозитів фізичних осіб 30.4% і роздрібних кредитів 29.6% у 2008 році. Банк також активно співпрацює з місцевими органами влади, маючи ринкову частку в 41% муніципальних депозитів і 48.1% кредитів.

Державний ощадний і комерційний банк  OTP Bank Plc. було засновано в 1949 році. У 1995-1999 роках він пережив значні трансформації, перетворившись в універсальний роздрібний банк, чия ринкова частка в Угорщині становить 25%. Останніми роками ОТР Bank здійснив міжнародну експансію на ринки окремих країн Центральної і Східної Європи. Низка успішних придбань дозволила банку стати ключовим гравцем у цьому регіоні та сформувати потужну універсальну фінансову групу OTP Group, що наразі об’єднує банки, лізингові, факторингові компанії, пенсійні фонди тощо. OTP Bank Plc. також є стовідсотковим власником українського OTP Bank.

АТ «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості.

Опубліковано: 23 Липня 2009