OTP Bank пропонує нові акційні умови розміщення депозитів для представників малого та середнього бізнесу

 

OTP Bank проводить акцію для суб’єктів малого та середнього бізнесу, за умовами якої в період з 13 липня по 30 вересня поточного року до діючої ставки на момент розміщення траншу в рамках депозитної лінії додається акційна ставка. Залежно від суми розміщення коштів вона становить до 1% річних. При повторному розміщенні траншу ставка зростає додатково ще на 0,5%.

Депозитна лінія передбачає одноразове відкриття депозитного рахунку та користування необмеженою кількістю траншів з різними термінами – від 1 місяця до 1 року - в рамках одного договору. При цьому клієнти мають можливість поповнювати депозит у будь-який зручний для них час.

На сьогоднішній день завдяки стабільності та високій якості обслуговування все більше представників малого та середнього бізнесу обирають OTP Bank своїм фінансовим партнером. OTP Bank пропонує своїм клієнтам повний комплекс послуг з управління капіталом, серед яких - різноманітні депозитні програми, а також спеціальні тарифні пакети, що враховують особливості різних сфер бізнесу.

АТ «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Nyrt., чия ринкова частка в Угорщині становить 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 червня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 13 Липня 2009