Угорський OTP Bank Plc. Залучив від ЄБРР субординовану позику в розмірі 200 млн. євро

 

9 липня найбільший угорський банк OTP Bank Plc. підписав з Європейським банком реконструкції та розвитку угоду щодо залучення субординованого кредиту в розмірі 200 млн. євро.  Головною його метою є подальше збільшення капіталізації угорського банку та активізація його діяльності як у самій Угорщині, так і в тих країнах Центральної і Східної Європи, де представлена OTP Group, у тому числі й в Україні.

Крім того, у рамках угоди ЄБРР  має намір придбати казначейські акції OTP Bank Plc. на загальну суму 20 млн. євро, що дозволить йому збільшити свою частку в угорському банку з нинішніх 1,5% до близько 2%. Усі деталі угоди будуть оприлюднені після її завершення.

Державний ощадний і комерційний банк  OTP Bank Nyrt. було засновано в 1949 році. У 1995-1999 роках він пережив значні трансформації, перетворившись в універсальний роздрібний банк, чия ринкова частка в Угорщині становить 25%. Останніми роками ОТР Bank здійснив міжнародну експансію на ринки окремих країн Центральної і Східної Європи. Низка успішних придбань дозволила банку стати ключовим гравцем у цьому регіоні та сформувати потужну універсальну фінансову групу OTP Group, що наразі об’єднує банки, лізингові, факторингові компанії, пенсійні фонди тощо. OTP Bank Plc. також є стовідсотковим власником українського OTP Bank.

АТ «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості.

Опубліковано: 10 Липня 2009