У червні портфель вкладів фізичних осіб OTP Bank збільшився на 283 млн. грн.

 

У червні в OTP Bank було розміщено 7776 строкових депозитів на загальну суму понад 680 млн. грн., оформлено більш ніж 7600 ощадних вкладів на суму, що перевищує 460 млн. грн. Портфель вкладів приватних клієнтів банку в цей період збільшився на 283 млн. грн. і досяг 2,7 млрд. грн. При цьому 49% вкладів було розміщено в доларах США, 20% - у гривнях, 29% - в євро та 2% - у швейцарських франках.

Нагадаємо, що за співвідношенням розміру капіталу до депозитного портфеля фізичних осіб OTP Bank посідає перше місце серед двадцяти найбільших банків країни. Наразі даний показник дорівнює 1.7. Таким чином, власний капітал OTP Bank перевищує всі вклади фізичних осіб, що дозволяє банку в разі одночасного звернення клієнтів за своїми вкладами оперативно повернути їм усі кошти.

АТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Nyrt., чия ринкова частка в Угорщині дорівнює близько 25% і який у цьому році відзначив 60-річчя від дня свого заснування. 

Згідно даних АУБ, станом на 1 травня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 6 Липня 2009