Закрите акціонерне товариство «ОТП Банк» змінило своє найменування на Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк»

 

На виконання вимог Закону України «Про акціонерні товариства» від 17.09.2008 року №514-VI та у відповідності з рішенням Загальних зборів акціонерів Закрите акціонерне товариство «ОТП Банк» (далі - Банк) змінило своє найменування на Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк».
Таким чином, з 30 червня 2009 року повне найменування банку виглядає наступним чином:

  • українською мовою -  Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк»,
  • англійською мовою – Public Joint-Stock Company OTP Bank,
  • російською мовою   –  Публичное акционерное общество «ОТП Банк»,

скорочене найменування:

  • українською мовою – АТ «ОТП Банк»,
  • англійською мовою – OTP Bank JSC,
  • російською мовою   –  АО «ОТП Банк».

Зміну найменування здійснено у зв’язку з тим, що 29 квітня 2009 року набув чинності Закон України «Про акціонерні товариства», що передбачає існування акціонерних товариств лише двох типів: приватних і публічних. Перехідні положення цього Закону зобов’язують усі акціонерні товариства, у тому числі банки, провести відповідні зміни протягом двох років з моменту набуття його чинності (тобто не пізніше 29 квітня 2011 року). Водночас інший чинний нормативно-правовий акт - Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо форми створення банків та розміру статутного капіталу» №133-V від 14 вересня 2006 року - зобов’язує банки, зареєстровані у формі закритого акціонерного товариства або товариства з обмеженою відповідальністю, до 4 жовтня 2009 року реорганізуватися у відкриті акціонерні товариства. З огляду на це Національний банк України рекомендував банкам одразу переходити до нової організаційно-правової форми - публічних акціонерних товариств.

Незважаючи на зміну найменування, усі зобов’язання OTP Bank (відсоткові ставки, терміни та умови поточних угод, тощо) залишаються діючими відповідно до чинного законодавства України. Не змінюються також реквізити банку (ідентифікаційний код, код МФО, SWIFT код, індивідуальний податковий номер, місцезнаходження, тощо) та номери рахунків клієнтів.

АТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 травня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 6 Липня 2009