Розширено склад Правління OTP Bank

 

Згідно з рішенням Спостережної ради OTP Bank новими членами Правління банку призначено Михайла Кузьміна та Міклоша Бебіака. Пан Кузьмін відповідатиме за управління ризиками, зокрема, здійснюватиме контроль за збором кредитів і кредитними ризиками, а також їхній моніторинг і адміністрування. Пан Бебіак, який водночас є Фінансовим директором банку, курируватиме фінансове управління, у тому числі бухгалтерський облік та звітність, фінансовий контролінг, стратегію та управління активами та пасивами. Таким чином, наразі Правління OTP Bank нараховує 7 осіб.

Михайло Кузьмін народився в 1961 році у с. Мощона (Ковельський район Волинської області). У 1983 році закінчив Київський Національний університет ім. Т. Шевченка за спеціальністю «загальна фізика». У 1996 році здобув ступінь кандидата філософських наук. Другу освіту отримав у Манчестерській школі бізнесу (Великобританія, ступінь МБА 2005 року, спеціальність «фінанси»).

Свою діяльність у банківському секторі розпочав у 1997 році. Обіймав посади дилера, начальника відділу, начальника управління, обирався членом Правління в банках Енергобанк і ВАБанк. У 2001-2004 роках обіймав посаду старшого експерта управління ризиками в Райффайзенбанк Україна. В OTP Bank працює з листопада 2006 року на посаді Директора з управління ризиками.

Вільно володіє англійською, російською та українською мовами. Одружений, виховує сина та доньку.

Міклош Бебіак народився в 1961 році в місті Будапешті (Угорщина). У 1983 році закінчив економічний факультет Агрокультурного університету в м. Годоло. Він є кваліфікованим бухгалтером, дипломованим вчителем Банківської Академії в Будапешті (спеціальні курси в Лондоні) і випускником СИСА (Сертифікована Інформаційна Система Аудиторів).

Свою роботу  у банківській системі розпочав у 1989 році. Обіймав низку керівних посад у Agrobank, Commerzbank, Deutsche Bank. У 1998 - 2000 роках працював на посаді заступника голови Правління Erste Bank Hungary. У 2000 – 2008 роках - начальник управління контролінгу та бухгалтерії Volksbank в Угорщині. До OTP Bank пан Міклош приєднався в серпні 2008 року.

Вільно володіє англійською, угорською, німецькою та російською мовами. Одружений, виховує двох доньок.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 травня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 26 Червня 2009