OTP Bank визнано одним з трьох вітчизняних банків, яким найбільше довіряють українські споживачі

 

За результатами другої хвилі регулярного «Дослідження іміджу найбільших українських банків», здійсненого компанією GfK Ukraine, OTP Bank визнано одним з трьох вітчизняних фінансових інститутів, які користуються найвищою довірою українців.

Як зазначають експерти компанії, в умовах кризи споживачі все більше уваги приділяють надійності банків (38% опитуваних), тривалості перебування на ринку (13%), кваліфікованості персоналу (6%). Водночас сучасність та універсальність стають менш важливими факторами довіри. Крім того, на думку респондентів, найбільше постраждають від фінансової кризи банки з українським капіталом (43% респондентів), скоріше невеликі (55%), скоріше приватні (45%).

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 травня 2009 року OTP Bank є 8-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 25 Червня 2009