Фонд «ОТП Класичний» продовжує розвиток консервативної стратегії інвестування

 

Завдяки останнім змінам законодавства, що регулює ринок спільного інвестування, став можливим подальший розвиток консервативної стратегії інвестування для фонду «ОТП Класичний». Згідно нових правил диверсифікації, що почали діяти з середини лютого, відкриті фонди більше не зобов’язані тримати частину своїх активів у акціях. Тепер портфелі публічних фондів дозволено формувати із інструментів з фіксованою доходністю: депозитів й облігацій.

Менеджери, які управляють активами фондів, не поспішали продавати акції у лютому, очікуючи  на підйом ринку, що й спостерігається останніми місяцями. Наразі ми плануємо використати тимчасовий спад ділової активності на фондовому ринку України для формування високоліквідного портфелю з помірним рівнем очікуваної доходності. Такі характеристики будуть реалізовані завдяки особливій структурі активів, 50% яких розміщено на середньострокових депозитах і ощадних рахунках, частки державних і муніципальних облігацій зберігатимуться на рівні 30% і 20% від активів фонду відповідно. Саме таким чином планується мінімізувати вплив ринку акцій на вкладення консервативних інвесторів, основна мета яких - зберегти свої кошти від інфляції. Фонди грошового ринку, такі як «ОТП Класичний», є чудовим інвестиційним інструментом як для інвесторів-початківців, так і для тих, хто вірно розподіляє активи поміж різними видами інвестицій.

Основні параметри фонду «ОТП Класичний»:

  • обсяг емісії – 50 млн. грн.
  • номінальна вартість інвестиційного сертифікату – 1 тис. грн.
  • мінімальна інвестиція в фонд – 1 інвестиційний сертифікат.

Комісія при купівлі інвестиційних сертифікатів через відділення ОТП Банк відсутня.

Компанія з управління активами OTP Capital  була заснована у липні 2007 року та стала другим після OTP Bank представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам.

Під управлінням OTP Capital знаходяться два пайових інвестиційних фонди – відкритий фонд «ОТП Класичний» та інтервальний фонд «ОТП Збалансований», а також закритий корпоративний фонд – «ОТП Динамічний». Інвестиційні сертифікати та акції фондів розповсюджуються через відділення OTP Bank. З переліком відділень банку, у яких здійснюються операції купівлі-продажу цінних паперів фондів, можна ознайомитися на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua

Опубліковано: 23 Червня 2009