OTP Bank пропонує представникам малого та середнього бізнесу акційні умови продажу Тарифного пакету «Експорт-Імпорт»

 

Спеціально для суб’єктів малого та середнього бізнесу, які беруть активну участь у зовнішньоекономічній діяльності, OTP Bank пропонує тарифний пакет «Експорт-Імпорт» лише за  одну гривню. Акція триватиме з 11 червня по 1 жовтня поточного року.

Тарифний пакет «Експорт-Імпорт» містить повний комплекс послуг для імпортерів та експортерів при розрахунково-касовому обслуговуванні. Вартість пакету включає відкриття одного чи декількох поточних рахунків. Для більш зручного та комфортного ведення бізнесу пропонується безкоштовний випуск корпоративної картки MC Maestro, термін обслуговування якої становить один рік.

Щомісячна плата за користування пакетом передбачає можливість для клієнтів протягом розрахункового періоду проводити необмежену кількість електронних вихідних платежів у національній валюті. До головних переваг пакету належить також нарахування фіксованого відсотку по залишках грошових коштів на поточних рахунках клієнтів у національній та іноземній валютах.

Суб’єктам МСБ, які є імпортерами, банк пропонує вигідні умови купівлі іноземної валюти і найнижчу комісію за вихідні перекази в ній. Разом з тим, оформлення платіжного доручення на переказ валютних коштів та інші операції можуть здійснюватись за допомогою системи «Клієнт-Банк», що позбавляє клієнтів необхідності витрачати свій час на відвідування банку.

Клієнти-експортери мають можливість скористатися гнучкими умовами продажу іноземної валюти і таким чином спрогнозувати витрати підприємства, конкурентним розміром комісії за видачу готівкових коштів з поточного та карткового рахунків, відсутністю жодних обмежень при розрахунках в національній валюті засобами системи «Клієнт-Банк».

OTP Bank одним з перших іноземних фінансових інститутів почав реалізовувати банківські послуги для представників малого та середнього бізнесу (з річним обсягом продаж до 30 млн. грн.). Наразі завдяки стабільності й високій якості обслуговування все більше представників малого та середнього бізнесу обирають OTP Bank своїм фінансовим партнером. За останні півроку клієнтська база бізнес-лінії МСБ збільшилася на 25%. Банк пропонує клієнтам повний комплекс послуг з управління капіталом, серед яких - різноманітні депозитні програми, а також спеціальні тарифні пакети, що враховують особливості різних сфер бізнесу.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 квітня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 12 Червня 2009