З початку червня депозитний портфель приватних клієнтів OTP Bank збільшився на 100 млн. грн.

 

За першу декаду червня в OTP Bank було розміщено понад 7 тисяч нових строкових вклади. Депозитний портфель приватних клієнтів банку в цей період збільшився на 100 млн. грн. - до 2,5 млрд. грн. При цьому 48% вкладів було розміщено в доларах США, 30% - в євро та 22% - у гривнях.

Як показує статистика, починаючи з квітня в банківській системі України спостерігається  чистий приток вкладів населення. При цьому протягом останніх 2-х місяців найбільшу лояльність вкладники виявляють до великих фінансових інститутів з іноземним капіталом, вважаючи їх найстійкішими до кризових явищ. «Ті великі банки з іноземним капіталом, які на етапі бурхливого розвитку проводили зважену кредитну політику, зараз почувають себе досить впевнено, оскільки поряд з підтримкою материнських структур мають й більш низький показник прострочення, й стабільну клієнтську базу, й достатній запас ліквідності», - зазначає начальник управління роздрібного бізнесу OTP Bank Олексій Руднєв - «Наразі показник адекватності капіталу нашого банку суттєво перевищує регулятивну норму. Як наслідок, у наших вкладників зберігається тверда впевненість у його майбутньому», - наголошує він.

Нагадаємо, що за співвідношенням розміру капіталу до депозитного портфеля фізичних осіб OTP Bank посідає перше місце серед двадцяти найбільших банків країни. Наразі даний показник дорівнює 1.8. Таким чином, власний капітал OTP Bank перевищує всі вклади фізичних осіб, що дозволяє банку в разі одночасного звернення клієнтів за своїми вкладами оперативно повернути їм усі кошти.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 квітня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 12 Червня 2009