Клієнти OTP Bank здійснюють міжнародні перекази без відвідування відділень банку

 

У користувачів системи дистанційного керування рахунками фізичних осіб OTPdirekt  з’явилась нова можливість: відтепер з будь-якої точки світу, маючи доступ до мережі Інтернет або телефону, вони можуть оперативно здійснювати перекази валюти як усередині України, так і за її межі.

За 9 місяців функціонування послуги OTPdirekt сукупний обіг за нею становив понад 350 млн. грн., а загальна кількість користувачів уже перевищує 11 тисяч осіб. Найбільшою популярністю у клієнтів користуються такі сервіси, як перекази в національній та іноземній валютах, оплата товарів і послуг, поповнення та зняття коштів з ощадного рахунку, формування виписок і контроль стану рахунків.

На додаток до стандартної процедури ідентифікації (логін і пароль) OTP Bank спільно з всесвітньо відомою компанією RSA Security запровадив інноваційні персональні ключі (ТоМЃкени) у вигляді зручних брелоків, які щохвилинно генерують паролі протягом 5 років. Такі ключі видаються кожному клієнту, який підключається до системи OTPdirekt. Таким чином, надійний захист послуги та персональний генератор паролів  роблять неможливим несанкціоноване використання даної системи.

Підключитися до послуги OTPdirekt можна, зателефонувавши до Довідкового центру або заповнивши заяву на  корпоративному веб-сайті OTP Bank.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 квітня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 1 Червня 2009