Голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков посів третє місце у номінації «Банкір року» за версією газети «Бізнес»

 

За підсумками 2008 року голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков посів третє місце у найпрестижнішій номінації фінансового рейтингу популярного українського щотижневика «Бізнес» -  «Банкір року». Даний рейтинг було сформовано шляхом опитування, що проводилося виданням серед учасників фінансових ринків і чиновників, які регулюють діяльність банківського та страхового секторів.

Як зазначає газета «Бізнес», Дмитро Зінков спромігся забезпечити «м’яку» посадку довіреному йому банку, хоча останній, як і весь ринок, зіткнувся з погіршенням якості кредитного портфеля населення у валюті. «Проте оперативне впровадження банком чіткого комплексу заходів з реструктуризації кредитної заборгованості дозволило у найкоротший термін повернути позичальників «у графік погашення». Водночас вдала структура фондування (невелика частка заощаджень вкладників у зобов’язаннях банку) дала можливість на належному рівні підтримувати ліквідність банку навіть у період паніки серед вкладників», - підкреслює видання.

Нагадаємо, що за підсумками 2007 року Дмитро Зінков посів у цій номінації перше місце.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 квітня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 26 Травня 2009