OTP Bank пропонує клієнтам Private Banking ексклюзивний пакет Life Style Management

 

OTP Bank пропонує заможним клієнтам пакет ексклюзивних послуг Life Style Management, що дозволяє їм ефективно управляти своїм особистим часом. Окрім ключових банківських продуктів і послуг, пакет, зокрема, містить найкращі пропозиції з консьєрж-сервісу, арт-банкінгу, юридичного та податкового консультування, організації різноманітних заходів і свят в Україні й за кордоном, подійного туризму та подорожей.

Дані послуги надаються партнерами OTP Bank - кращими на ринку, досвідченими компаніями з бездоганною репутацією, що працюють задля забезпечення поважним клієнтам банку особливого комфорту й оптимального стилю життя з огляду на їхній високий статус. Відмінна якість сервісу та повна конфіденційність гарантовані статусом партнера OTP Bank.

Не секрет, що досягненням певного статусу виникає й необхідність повністю відповідати тим вимогам, що пред’являються заможним людям. Адже сьогодні важливо вже не тільки вміти заробити гроші, але й грамотно їх витратити. Взявши на себе низку рутинних турбот, персональні менеджери OTP Bank нададуть клієнтам можливість дотримуватися того стилю життя, що приносить їм найбільше задоволення.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 квітня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує 300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 22 Травня 2009