OTP Bank пропонує клієнтам Private Banking кредитні картки Visa Platinum Private Banking

 

OTP Bank розпочав продаж нового карткового кредитного продукту для клієнтів сегменту Private Banking - Visa Platinum Private Banking. Оформлюючи картку, клієнт отримує кредитний ліміт у розмірі до 150 тис. грн., можливість відкриття до 10 додаткових карток, а також цілодобовий доступ до міжнародної служби International SOS, що забезпечує клієнту медичну та юридичну підтримку під час перебування за кордоном.

Крім того, держателям карток Visa Platinum Private Banking надаються спеціальні програми страхування (захист покупки та страхування подовженої гарантії), дисконтна картка IAPA та екстрені послуги, такі як термінова заміна картки й оперативна видача готівки у разі втрати, крадіжки, пошкодження картки під час перебування за межами України. Клієнти можуть також скористатися спеціальними преміальними пропозиціями від Visa International, серед яких - гнучка система знижок і бонусів, різноманітні подарунки та низка додаткових можливостей. До послуг держателів - і окрема цілодобова служба підтримки OTP Bank.

Наразі банком емітовано понад 20 тисяч кредитних і 44 тисяч дебетних карток Visa.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 квітня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  300 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 207 точок продаж і 21 представництво.

Опубліковано: 20 Травня 2009