Акціонер OTP Bank збільшив статутний капітал своєї української "дочки"

 

Найбільший банк Угорщини OTP Bank Nyrt. здійснив оплату в розмірі 800 млн. грн. за додаткові акції своєї української дочірньої структури. Нагадаємо, що рішення про додатковий випуск акцій і збільшення статутного капіталу ЗАТ «ОТП Банк» було прийнято у ході Загальних Зборів акціонерів банку, що відбулося 8 квітня цього року.

Таким чином, статутний капітал ЗАТ «ОТП Банк» збільшився до 2,8 млрд. грн. Водночас його власний капітал становить 4,5 млрд. грн., що значно перевищує регулятивну норму адекватності капіталу (15,24% при нормативному значенні 10%).

Як зазначає голова Правління банку Дмитро Зінков, OTP Bank одним з перших виконав план капіталізації, узгоджений з НБУ та Міжнародним валютним фондом. «Високі показники капіталізації банку дозволяють упевнено стверджувати, що він сьогодні здатний ефективно протистояти будь-яким катаклізмам на європейському та внутрішньому ринках. Той факт, що акціонери банку продовжують активно інвестувати кошти в його капітал, зайвий раз свідчить про стабільність й надійність материнської і дочірньої структур, всієї групи OTP у цілому», - наголошує Дмитро Зінков.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 березня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 290 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 182 відділення і 21 представництво.

Опубліковано: 27 Квітня 2009