OTP Bank капіталізував у повному обсязі свій прибуток за минулий рік

 

Відбулися Загальні Збори акціонерів ЗАТ «ОТП Банк», у ході яких було прийнято рішення про розподіл прибутку за 2008 рік у розмірі 76,6 млн. грн. до резервного фонду банку. Крім того, акціонери затвердили річні результати діяльності банку, звіт і висновки Ревізійної комісії, а також звіт зовнішнього аудитора.

За словами голови Наглядової Ради Пала Ковача, фінансовий стан українського OTP Bank є сьогодні абсолютно стабільним. «Водночас ми виконали вимоги уряду та НБУ щодо капіталізації банку. Наразі показник адекватності його капіталу суттєво перевищує регулятивну норму й досягає 15,24%. Акціонери не розглядають варіанти продажу української дочірньої структури і мають намір розвивати її самостійно. Загалом OTP Group виділяє український ринок як один з найбільш пріоритетних і націлена на довгострокову присутність на ньому. Тим більше, що по закінченню нинішньої кризи прогнозується достатньо швидкий і динамічний підйом, у результаті якого Група планує значно збільшити свою ринкову частку», - наголошує пан Ковач.

Як повідомлялося раніше, наприкінці лютого угорський OTP Bank Nyrt. надав своїй українській дочірній структурі субординовану позику у розмірі 50 млн. доларів США терміном на 7 років, який включено у капітал другого рівня. Крім того, на початку квітня поточного року акціонери ЗАТ «ОТП Банк» ухвалили рішення про додаткове збільшення статутного капіталу банку ще на 800 млн. грн. - до 2,8 млрд. грн. Наразі його регулятивний капітал становить 4,5 млрд. грн. Таким чином, банк одним з перших виконав план капіталізації, узгоджений з НБУ та Міжнародним валютним фондом.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 березня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 290 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 182 відділення і 21 представництво.

Опубліковано: 23 Квітня 2009