OTP Bank спільно з міжнародною платіжною системою Visa International проводить нову акцію

 

OTP Bank спільно з міжнародною платіжною системою Visa International проводить нову акцію, за умовами якої кожний держатель платіжної картки Visa від OTP Bank отримує можливість виграти грошовий приз у розмірі 5 тис. грн. Для цього достатньо у період з 6 квітня по 28 червня поточного року здійснити у будь-якій точці світу платіж на суму не менш ніж 100 грн. (або 25 доларів США).

Визначення переможців проходитиме щотижня шляхом випадкового вибору однієї транзакції з усіх транзакцій, здійснених протягом певного періоду акції. Кількість виграшів одного учасника акції є необмеженою.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 березня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 290 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 182 відділення і 21 представництво.

Опубліковано: 10 Квітня 2009