OTP Bank увійшов до трійки найкращих вітчизняних банків для розрахунків через Інтернет

 

OTP Bank увійшов до трійки найкращих вітчизняних банків для розрахунків через Інтернет. Спеціальне дослідження уподобань інтернет-аудиторії Україні щодо використання банківських карток для онлайн-платежів провела міжбанківська система електронної доставки й оплати рахунків Portmone.com. У рамках дослідження були проаналізовані дані про платежі через Portmone.com. за останні три місяці по всіх провідних українських банках.

У першому кварталі 2009 року обіг за однією тільки послугою поповнення рахунків мобільного телефону на корпоративному веб-сайті банку становив 750 тис. грн. При цьому щомісячний приріст досягає 12%. Дана статистика відображає лише частину обсягу операцій клієнтів і не враховує комунальні та інші платежі, що здійснюють клієнти OTP Bank за допомогою сервісу Portmone.com.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 березня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 290 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 182 відділення і 21 представництво.

Опубліковано: 3 Квітня 2009