У березні OTP Bank залучив від фізичних осіб понад 360 млн. грн.

 

У березні 2009 року в OTP Bank було розміщено 3234 строкових депозити на загальну суму 229 млн. грн., оформлено 2632 ощадних вклади на суму 134 млн. грн. При цьому 40% вкладів було розміщено в доларах США, 30% - у гривнях, 27% - в євро і 3% - у швейцарських франках. 

Примітним є той факт, що незважаючи на складну ситуацію на ринку депозитних вкладів, а також діючий мораторій на дострокове розторгнення депозитів, середній термін депозиту становив 83 дні. Крім того, кількість оформлених строкових вкладів перевищує кількість вкладів ощадних рахунків, на які не поширюється мораторій НБУ, що свідчить про довіру вкладників до нашого фінансового інституту. OTP Bank виконує всі свої зобов’язання перед клієнтами та гарантує їм своєчасне повернення вкладів.

За співвідношенням розміру капіталу до депозитного портфеля фізичних осіб OTP Bank посідає перше місце серед двадцяти найбільших банків країни. Наразі даний показник дорівнює 1.379. Таким чином, власний капітал OTP Bank перевищує всі вклади фізичних осіб, що дозволяє банку в разі одночасного звернення клієнтів за своїми вкладами оперативно повернути їм усі кошти.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 лютого 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 290 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 182 відділення і 21 представництво.

Опубліковано: 3 Квітня 2009