Комісійний дохід OTP Bank від здійснення грошових переказів збільшився більш ніж у 10 разів

 

У першому кварталі поточного року комісійний дохід OTP Bank від здійснення приватними клієнтами грошових переказів збільшився більш ніж у 10 разів у порівнянні з аналогічним періодом  2008 року. Тільки за перші три місяці нинішнього року банк здійснив більшу кількість переказів, ніж за весь попередній рік, що є свідченням зростання популярності даної послуги, а також збільшення  частки банку на ринку грошових  переказів України.

У минулому році понад ста відділень OTP Bank підключилися до системи Western Union, з якою банк співробітничає вже близько семи років. Крім того, з жовтня минулого року банк розпочав здійснювати грошові перекази за системами MoneyGram и PrivatMoney.

З 1 квітня поточного року OTP Bank розпочав надавати послуги систем Anelik і Allure, що дозволяють клієнтам банку здійснювати міжнародні перекази грошових коштів як у доларах  США (за допомогою системи Anelik), так у доларах США та євро (завдяки використанню системи Allure).

За словами начальника управління роздрібного бізнесу OTP Bank Олексія Руднєва, зниження активності в кредитуванні банк компенсує розвитком низки сервісних проектів, що не менш важливі для наших клієнтів. «П’ять систем грошових переказів, які пропонує ОТP Bank, є найбільш затребуваними в Україні, покривають розрахунками Америку, Європу та країни СНД і дозволяють нашим клієнтам швидко й надійно здійснювати та приймати перекази», - зазначає він.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 лютого 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 290 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 182 відділення і 21 представництво.

Опубліковано: 3 Квітня 2009