OTP Bank розпочав надавати своїм клієнтам послуги систем міжнародних грошових переказів Anelik і Allure

 

З 1 квітня поточного року OTP Bank розпочав надавати послуги систем Anelik і Allure, що дозволяють клієнтам банку здійснювати міжнародні перекази грошових коштів як у доларах  США (за допомогою системи Anelik), так у доларах США та євро (завдяки використанню системи Allure).

Нагадаємо, що в 2008 році понад ста відділень OTP Bank підключилися до системи Western Union, співробітництво банку з якою триває  вже близько семи років. Крім того, з жовтня минулого року банк розпочав здійснювати грошові перекази за системами MoneyGram і PrivatMoney. Активне просування даних послуг дозволило нашому фінансовому інституту в минулому році в десятки разів збільшити комісійний дохід за переказами  у порівнянні з 2007 роком. Стрімке зростання обігів за системами грошових переказів продовжилося й в 2009 році: у першому кварталі комісійний дохід банку за системами грошових переказів перевищив сукупний дохід за весь 2008 рік.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 лютого 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 290 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 182 відділення і 21 представництво.

Опубліковано: 2 Квітня 2009