На офіційному веб-сайті OTP Bank відкрилася спеціальна поштова скринька сектору по боротьбі з шахрайством

 

На офіційному веб-сайті OTP Bank у розділі «Контактна інформація» відкрилася спеціальна поштова скринька сектору по боротьбі з шахрайством. Відтепер кожний бажаючий має можливість оперативно інформувати відповідальних співробітників банку про конкретні випадки внутрішнього й зовнішнього шахрайства, що завдають серйозних репутаційних і матеріальних збитків нашому фінансовому інституту.

Дану інформацію можна надсилати за адресою: OTPbank.INFO@otpbank.com.ua. За кожним окремим фактом буде проведено спеціальне розслідування й вжиті відповідні заходи.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 лютого 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 290 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 182 відділення і 21 представництво.

Опубліковано: 2 Квітня 2009