OTP Bank пропонує представникам МСБ - клієнтам нових відділень банку спеціальний тарифний пакет «Перший Крок»

 

OTP Bank пропонує суб’єктам малого та середнього бізнесу, які є новими клієнтами банку, спеціальний тарифний пакет «Перший Крок». Пакет містить низку унікальних переваг при обслуговуванні у відділеннях, що почали свою операційну діяльність не раніше 1 вересня 2008 р.

Символічна вартість тарифного пакету - лише 1 гривня як для юридичних осіб, так і для фізичних осіб-підприємців - включає в себе відкриття одного або декількох поточних рахунків у різних валютах. Водночас щомісячна плата за користування тарифним пакетом, що становить 50 грн., передбачає можливість для клієнта протягом розрахункового періоду проводити 30 електронних вихідних платежів у національній валюті, отримувати виписки, довідки й дублікати за рахунком терміном до одного року. У разі відсутності операцій протягом розрахункового періоду плата за користування тарифним пакетом не стягується.

Виконання інших операцій можливо за допомогою системи дистанційного обслуговування «Клієнт-Банк», що дозволяє клієнтам не витрачати свій час на зайве відвідування банку. Термін дії пакета - три календарні місяці з моменту підписання договору про відкриття поточного рахунку. По його закінченню клієнт може автоматично й безкоштовно перейти на будь-який з тарифних пакетів для представників МСБ або на стандартні тарифи на розрахунково-касове обслуговування.

Наразі завдяки стабільності й високій якості обслуговування все більше представників малого та середнього бізнесу обирають OTP Bank своїм фінансовим партнером. За останні півроку клієнтська база бізнес-лінії МСБ збільшилася на 25%. Банк пропонує клієнтам повний комплекс послуг з управління капіталом, серед яких - різноманітні депозитні програми, а також спеціальні тарифні пакети, що враховують особливості різних сфер бізнесу.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 лютого 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 290 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 182 відділення і 21 представництво.

Опубліковано: 31 Березня 2009