OTP Bank скасував для суб’єктів МСБ пеню на прострочену заборгованість за кредитами при простроченні до 7 днів

 

У рамках програми лояльності для суб’єктів малого та середнього бізнесу OTP Bank ухвалив рішення про повне скасування пені на прострочену заборгованість за кредитами, якщо її термін не перевищує 7 календарних днів. При терміні простроченого кредитного зобов’язання понад 7 днів клієнти сплачують лише 10% (але не більше 5 тис. грн.) від загальної суми нарахованої пені й штрафів.

Наразі завдяки стабільності й високій якості обслуговування все більше представників малого та середнього бізнесу обирають OTP Bank своїм фінансовим партнером. За останні півроку клієнтська база бізнес-лінії МСБ збільшилася на 25%. Банк пропонує клієнтам повний комплекс послуг з управління капіталом, серед яких - різноманітні депозитні програми, а також спеціальні тарифні пакети, що враховують особливості різних сфер бізнесу.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 лютого 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 290 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 182 відділення і 21 представництво.

Опубліковано: 30 Березня 2009