У рамках програми лояльності OTP Bank пропонує своїм заможнім клієнтам пакет ексклюзивних послуг Lifestyle Management

 

У рамках програми лояльності OTP Bank пропонує заможним клієнтам пакет ексклюзивних послуг Lifestyle Management, що дозволяє їм ефективно управляти своїм особистим часом. Пакет, зокрема, містить найкращі пропозиції з арт-банкінгу, юридичного та податкового консультування, організації різноманітних заходів в Україні й за кордоном, подійного туризму, послуги з туристичного страхування. Цей список постійно оновлюватиметься й доповнюватиметься новими сервісами.

Дані послуги OTP Bank надає спільно з відомими вітчизняними компаніями, що є лідерами у своїх сферах бізнесу. Серед них - «KPMG-Україна», юридична фірма «ЮСТ», мережа антикварних салонів «Дукат», компанія «Luxury Travel&Event». Бездоганна якість сервісу та повна конфіденційність гарантовані статусом партнера OTP Bank.

Як зазначає начальник управління роздрібних проектів OTP Bank Олена Комар, програма лояльності для Private Banking клієнтів передбачає не тільки результативне управління їхнім власним капіталом, що є одним з найважливіших завдань приватного банківського обслуговування, але й організацію оптимального стилю життя з огляду на їхній високий та поважний статус. «З досягненням певного статусу виникає й необхідність повністю відповідати тим вимогам, що пред’являються заможним людям. Сьогодні важливо вже не тільки вміти заробити гроші, але й грамотно їх витратити. У наш час ніхто з серйозних і поважних людей не може собі дозволити виглядати якось невідповідно своєму статусу. Взявши на себе низку рутинних турбот, фахівці нашого банку нададуть клієнтам можливість дотримуватися того стилю життя, що приносить їм найбільше задоволення», - підкреслює вона.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 лютого 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 290 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 182 відділення і 21 представництво.

Опубліковано: 27 Березня 2009