OTP Bank отримав субординовану позику в розмірі 50 млн. доларів США

 

Український OTP Bank отримав від своєї материнської структури - найбільшого угорського банку OTP Bank Nyrt. - субординований кредит у розмірі 50 млн. доларів США терміном на 7 років. Дану позику надано відповідно до плану капіталізації банку на 2009 рік, узгодженому з OTP Bank Nyrt. і Національним банком України.

Наразі залучені кошти знаходяться на реєстрації в НБУ на включення в капітал другого рівня OTP Bank, що підвищить фінансову стійкість банку й слугуватиме додатковою гарантією виконання зобов’язань OTP Bank перед своїми клієнтами. У квітні поточного року на Загальних Зборах акціонерів банку буде затверджено додаткове збільшення капіталу ще на 800 млн. грн. Акціонер банку підтверджує свою готовність й надалі підтримувати капітал українського банку на необхідному рівні. Як зазначає голова Правління банку Дмитро Зінков, високі показники капіталізації OTP Bank дозволяють упевнено стверджувати, що наш фінансовий інститут сьогодні здатний ефективно протистояти будь-яким катаклізмам на європейському та внутрішньому ринках. «Той факт, що акціонери банку продовжують активно інвестувати кошти в його капітал, зайвий раз свідчить про стабільність й надійність материнської і дочірньої структур, а також всієї групи OTP», - наголошує Дмитро Зінков.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 лютого 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 180 відділень і 22 представництва.

Опубліковано: 20 Березня 2009