У рамках програми реструктуризації кредитів OTP Bank пропонує приватним клієнтам можливість включити розмір простроченої заборгованості в суму кредиту

 

У рамках програми реструктуризації кредитів OTP Bank пропонує приватним клієнтам можливість включити розмір простроченої заборгованості в основну суму кредиту, що дозволить їм покращити свою кредитну історію. Нова послуга передбачає переведення «простроченої» заборгованості за кредитом позичальника в категорію «строкової». Таким чином, загальна сума кредиту збільшується на суму прострочених відсотків і відсотків, нарахованих на прострочене тіло кредиту. При цьому банк формує новий графік погашення кредитної заборгованості з урахуванням фінансових можливостей клієнта з обслуговування боргу.
 
Застосовуючи дану послугу разом з іншими рішеннями, банк надає можливість позичальникам протягом пільгового періоду здійснювати щомісячні платежі за кредитом у оптимальному для них розмірі.

Як зазначає начальник управління роздрібного бізнесу OTP Bank Олексій Руднєв, реструктуризація - це не інструмент тиску банку на позичальника, а можливість для клієнта зменшити навантаження на свій сімейний бюджет до прийнятного рівня. «За 11 років роботи на українському ринку наш банк зарекомендував себе як стабільна клієнтоорієнтована структура, що з розумінням і лояльністю ставиться до кожного позичальника й завжди готова піти йому назустріч. Саме тому OTP Bank зайняв проактивну позицію в питанні реструктуризації.  Ми пропонуємо клієнтам прозорі, прості й стандартні рішення. У свою чергу наші клієнти завжди можуть розраховувати на підтримку й розуміння з боку банку. Наразі вже понад шести тисяч клієнтів успішно скористалися пропозицією банку щодо реструктуризації кредитної заборгованості й оптимізували свої витрати на погашення», - підкреслює він.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 лютого 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 180 відділень і 22 представництва.

Опубліковано: 19 Березня 2009