OTP Bank запровадив Програму лояльності для приватних клієнтів при достроковому погашенні ними кредитної заборгованості

 

OTP Bank запровадив Програму лояльності для фізичних осіб при достроковому (повному або частковому) погашенні ними кредитної заборгованості. У рамках даної Програми всі клієнти банку, які мають кредит в іноземній валюті, отримують можливість купувати її за пільговим курсом для здійснення дострокового погашення кредитної заборгованості. При цьому позичальники сплачують тільки збір на обов'язкове пенсійне страхування, що становить 0,2% від загальної суми. Власна програма лояльності OTP Bank діє паралельно з аукціонами НБУ й спрямована на додаткову підтримку клієнтів банку.

Програма обмежена в часі й діє до 30 квітня поточного року. Пільговий курс залежить від розміру дострокового погашення й щодня оновлюється. Детальнішу інформацію можна отримати на офіційному сайті OTP Bank, у всіх відділеннях банку або за телефонами Довідкового центру.

Як зазначає начальник управління роздрібного бізнесу OTP Bank Олексій Руднєв, за 11 років роботи на українському ринку наш банк зарекомендував себе як стабільна клієнтоорієнтована структура, що з розумінням і лояльністю ставиться до кожного позичальника й завжди готова піти йому назустріч. «У нинішніх умовах, коли підтримка й лояльність банку особливо важлива для клієнтів, наш фінансовий інститут своїми діями в черговий раз підтверджує, що довгострокові відносини з ними є для нас набагато ціннішими за отримання короткострокових надприбутків на валютних операціях. Ми пропонуємо клієнтам прозорі, прості й стандартні рішення. У свою чергу наші клієнти завжди можуть розраховувати на підтримку й розуміння з боку банку», - підкреслює він.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 січня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 180 відділень і 22 представництва.

Опубліковано: 13 Березня 2009