OTP Bank скасував штрафні санкції за простроченими кредитами

 

У рамках програми реструктуризації кредитів для фізичних осіб OTP Bank ухвалив рішення про скасування пені й усіх штрафних санкцій, що нараховуються на прострочену заборгованість. Дана пропозиція дійсна до 30 квітня поточного року й поширюється на всіх позичальників, які в зазначений термін погасять прострочену заборгованість за кредитом у повному обсязі.

Як зазначає начальник управління роздрібного бізнесу OTP Bank Олексій Руднєв, наш фінансовий інститут з розумінням і лояльністю ставиться до проблем кожного позичальника і завжди готовий піти йому назустріч, запропонувавши найбільш прийнятний для нього варіант обслуговування кредиту. «Сьогодні ситуація з ростом обмінного курсу національної валюти негативно позначається на бюджеті більшості родин в Україні, і достойно вирішити цю проблему ми можемо тільки спільними зусиллями. Саме тому OTP Bank зайняв проактивну позицію в питанні реструктуризації. Ми розробили для наших клієнтів прозорі, прості й стандартні рішення з реструктуризації боргу і запропонували їм свою допомогу у разі необхідності. До позичальників, які скористалися нашою послугою з реструктуризації кредитів і не мають простроченої заборгованості, ніякі штрафні санкції з боку банку не застосовуються. Крім того, зміна умов погашення кредиту в рамках реструктуризації не вплине негативно й на кредитну історію клієнта. Дуже показовим є той факт, що на пропозицію банку щодо реструктуризації уже відгукнулися клієнти з рівнем прострочення понад 90 і навіть 120 днів», - підкреслює Олексій Руднєв.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 січня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 180 відділень і 22 представництва.

Опубліковано: 11 Березня 2009