У лютому OTP Bank залучив депозитів фізичних осіб на суму понад 330 млн. грн.

 

У лютому поточного року приватні клієнти відкрили в OTP Bank понад 6500 нових депозитних вкладів на загальну суму більш ніж 330 млн. грн. Як зазначає начальник управління роздрібного бізнесу банку Олексій Руднєв, головна причина такої довіри до нашого фінансового інституту з боку клієнтів полягає у високій надійності та стабільності OTP Group, 11-річному досвіді роботи банку на українському ринку, а також професіоналізмі всієї його команди. За останні 6 місяців OTP Bank сформував серйозний запас фінансової міцності, що дозволяє йому адекватно реагувати на поточні зміни на ринку.

«Ми здійснюємо платежі «день у день», беремо участь в аукціонах НБУ своїми грошима. До нас приходять усе нові й нові клієнти, яким ми пропонуємо прості й зрозумілі депозитні продукти з адекватною ринковим реаліям відсотковою ставкою. При цьому банк повністю виконує всі свої зобов’язання перед ними, оперативно повертає вклади по депозитах, термін яких минув, і не встановлює ліміти на зняття коштів з поточних і карткових рахунків. Наприклад, клієнти, які оформили у нашому банку ощадний вклад «Зручні гроші», мають можливість зняти кошти з нього у будь-який час, оскільки мораторій на дострокове розторгнення на нього не поширюється», - наголошує Олексій Руднєв.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 січня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 180 відділень і 22 представництва.

Опубліковано: 6 Березня 2009