OTP Bank взяв участь у першому автомобільному аукціоні з продажу заставних машин

 

OTP Bank взяв участь у першому автомобільному аукціоні з продажу заставних машин, що відбувся в Національному комплексі «Експоцентр України». У ході аукціону було продано всі три автомобіля, виставлені банком на торги, а загальна сума їх реалізації перевищила 39 тис. доларів США. Так, автомобіль Skoda Octavia (2006-го року випуску) при стартовій ціні 6 тис. доларів США був у результаті проданий за 11 тис. 700 доларів США. При цьому торги проходили в присутності самих власників автівок. Загалом на аукціон було виставлено 50 автомобілів різних моделей, ціни на які коливалися у межах від 1,5 тис. до 43 тис. доларів США.

Як зазначає Директор з управління ризиками OTP Bank Михайло Кузьмін, наш банк першим серед вітчизняних фінансових інститутів прийняв рішення про використання автомобільних аукціонів для отримання найвищої ціни за заставне авто. «Продаж автомобілів через аукціон дозволяє нашим позичальникам успішно й з максимальною вигодою для себе вирішувати проблеми, пов’язані зі сплатою кредитів. Тому ми плануємо й надалі брати активну участь у таких заходах», - підкреслює він. Протягом минулого року OTP Bank за згодою позичальників реалізував 78 автомобілів і підготував до продажу ще 99 машин.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу (з річним обсягом продаж до 30 млн. грн.). На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 лютого 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів . Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 180 відділень і 22 представництва.

Опубліковано: 5 Березня 2009