OTP Bank - генеральний спонсор міжнародного фестивалю джазової музики «Черкаські Джазові Дні - 2009»

 

OTP Bank четвертий рік поспіль виступає генеральним спонсором традиційного міжнародного фестивалю джазової музики «Черкаські Джазові Дні», що проходитиме 20-21 березня. Головна його мета - популяризація в регіоні некомерційної концептуальної музики та формування іміджу міста Черкас як одного з культурних центрів нашої країни.

Слід зазначити, що фестиваль «Черкаські Джазові Дні» є найстарішим на Черкащині: цього року він проводитиметься вже в  двадцять перший раз. Серед учасників і гостей фестивалю - провідні майстри джазу з України, Росії, Норвегії.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу (з річним обсягом продаж до 30 млн. грн.). На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 січня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 180 відділень і 22 представництва.

Опубліковано: 2 Березня 2009