Щорічна конференція ризик-менеджменту OTP Bank

 

У OTP Bank відбулася щорічна  конференція ризик-менеджменту, під час якої  аналізувалася його діяльність у рамках процесу реструктуризації, що розпочався в банку ще в 4-му кварталі 2008 року. Зусиллями фахівців ризик-менеджменту було розроблено низку необхідних заходів щодо прогнозування подальшого розвитку подій і мінімізації впливу кризових явищ. Цей процес був розпочатий вчасно, а запроваджені дії виявилися результативними як для Банку, так і для позичальників. Також дуже важливим моментом є створення в ризик-менеджменті досить ефективного повного  замкнутого циклу робіт з проблемною заборгованістю. 

Процес реструктуризації вимагав формування відповідних інструментів і методик для вибору найбільш прийнятного варіанту зменшення щомісячних платежів за кредитом. Це завдання було успішно вирішено й дало можливість впровадити дану програму для всіх позичальників. Таким чином, банк зайняв проактивну позицію в питанні реструктуризації.

Ризик-менеджмент банку ще раз підтверджує свою готовність ефективно працювати в  нинішніх умовах, що склалися  в економіці країни та її банківському секторі.

Опубліковано: 27 Лютого 2009