OTP Private Banking визнано найкращим провайдером послуг приватного банківського обслуговування Угорщини

 

За результатами щорічного дослідження ринку приватного банкінгу, що проводить популярний міжнародний фінансовий журнал Euromoney, OTP Private Banking визнано найкращим провайдером послуг  приватного банківського обслуговування Угорщини. Переможці визначалися на основі аналізу широкого діапазону кількісних і якісних показників, серед яких – асортимент продукції і загальний рівень послуг, що надаються. Ця винагорода слугує орієнтиром для заможних приватних клієнтів під час вибору найбільш надійного провайдера послуг  Private Banking.

OTP Private Banking є частиною найбільшого фінансового інституту Угорщини OTP Bank Nyrt. Станом на кінець 2008 року активи під управлінням компанії досягли відмітки в 460 млрд. угорських форинтів. Свої провідні позиції на місцевому ринку їй вдалося зберегти завдяки довгостроковій стратегії та ефективній бізнес-моделі, що передбачає, зокрема, постійне розширення продуктової лінійки та впровадження нових ексклюзивних послуг. Клієнтська база OTP Private Banking уже нараховує понад 15 тисяч Vip- клієнтів.

Успішна бізнес- модель приватного банківського обслуговування впроваджується в усіх дочірніх структурах OTP Group, розташованих у 8- ми країнах Центральної і Східної Європи, у тому числі й в Україні. Наприкінці 2008 року сукупні обсяги коштів, залучених закордонними В«дочкамиВ» в результаті надання послуг Private Banking, перевищили 350 млн. євро.

Нагадаємо,що програму Private Banking було впроваджено в українському OTP Bank у 2007 році.  Наразі уже діють сім відділень банку, в яких створені спеціалізовані офіси для приватного банківського обслуговування Vip- клієнтів: у містах Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Одесі, Миколаєві й Харкові. Крім того, функціонує окрема лінія цілодобової інформаційної служби підтримки, що спрямована на додаткове забезпечення оперативної і ефективної взаємодії між клієнтом і банком.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу (з річним обсягом продаж до 30 млн. грн.). На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 січня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 180 відділень і 22 представництва.

Опубліковано: 23 Лютого 2009