За перші два тижні акції по депозитах для фізичних осіб «Депозитоманія», що проводить OTP Bank, було оформлено 4300 депозитів і ощадних вкладів на загальну суму 217 млн. грн.

 

За перші два тижні акції по депозитах для фізичних осіб В«ДепозитоманіяВ», що проводить OTP Bank, було оформлено 4300 депозитів і ощадних вкладів на загальну суму 217 млн. грн. Як зазначає начальник управління роздрібного бізнесу банку Олексій Руднєв, нинішня криза довіри до банківської системи з боку населення ніяк не позначилася на ставленні клієнтів до нашого фінансового інституту. «Головна причина цього полягає у високій надійності й серйозному досвіді роботи OTP Bank. Ми пропонуємо своїм клієнтам прості й зрозумілі депозитні продукти з адекватною ринковим реаліям відсотковою ставкою. При цьому банк повністю виконує всі свої зобов’язання перед ними й оперативно повертає вклади по депозитах, термін яких минув. Своєчасне повернення вкладів є принциповою політикою банку та його акціонерів», - наголошує Олексій Руднєв.

Нагадаємо, що за умовами акції «Депозитоманія», кожний клієнт, який вже має або будь-коли мав у нашому банку строковий депозит чи ощадний вклад, отримає додаткові 2% річних до стандартних відсоткових ставок, якщо у період з 2 лютого по 31 березня поточного року розмістить у будь-якій установі ЗАТ «ОТП Банк» депозит терміном від 90 до 730 днів.

Валютою депозиту виступають долар США, євро або гривня. Мінімальна сума вкладу становить 2 тис. гривень або 500 доларів США/євро. Відсоткова ставка акційного депозиту протягом дії договору не змінюється.

В акції беруть участь наступні види строкових депозитів:

OTP Bank є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Наприкінці жовтня 2008 року розмір відшкодування коштів за вкладами, включаючи відсотки, за рахунок коштів Фонду було збільшено до 150 тисяч гривень.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу (з річним обсягом продаж до 30 млн. грн.). На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 січня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 180 відділень і 22 представництва.

Опубліковано: 19 Лютого 2009