У відділенні «Софіївське» OTP Bank впроваджено ексклюзивну послугу для VIP-клієнтів - арт-банкінг

 

У столичному відділенні В«СофіївськеВ» OTP Bank  впроваджено ексклюзивну послугу для VIP-клієнтів - арт-банкінг. Дана послуга, що надається у рамках програми Private banking, передбачає експертну оцінку витворів мистецтва, добір і формування індивідуальних колекцій картин, ікон, антикварних меблів, а також їхню реставрацію, страхування, тощо.

Загалом арт-банкінг (англ. art-banking) - це фінансово-консультаційне супроводження інвестицій в мистецтво. Наразі мистецтво залишається одним з найпривабливіших об’єктів для капіталовкладень, і його роль у цій сфері неухильно зростає. Так, упродовж останнього десятиліття ріст цін на витвори мистецтва випереджав ріст цін на інші консервативні активи. Крім того, інвестиції у мистецтво в періоди економічних криз мають виняткову стійкість і по праву вважаються «притулком» для великого капіталу. Колекція мистецьких творів вимагає такого ж стратегічного підходу, як і будь-яка інша фінансова інвестиція. За останні 50 років ціни на мистецтво в середньому щорічно зростали на 12,6%, тоді як ріст «блакитних фішок» американського фондового ринку становив 11,7%.

На сьогоднішній день в Україні вже сформувалося коло колекціонерів-інвесторів. Наприклад, якщо 2-3 роки тому картини одного з видатних вітчизняних художників Миколи Глущенка можна було придбати на європейських аукціонах за 40-50 тисяч доларів, то в 2007 році вартість його робіт становила близько 100-120 тисяч доларів, а минулого року на одному з українських аукціонів його полотно «Прибій» (1911 р.) було продано за рекордну суму – 260 тисяч доларів.

Нагадаємо, що відділення «Софіївське» у місті Києві стало першою установою OTP Bank, де було створено спеціалізовану зону для приватного банківського обслуговування. Її невід’ємними атрибутами є окрема кімната для обслуговування клієнта персональним менеджером, касове приміщення, кімната для проведення переговорів і ділових зустрічей. Наразі вже функціонують сім відділень банку з такими спеціалізованими офісами: у містах Дніпропетровську, Донецьку, Києві, Львові, Миколаєві, Одесі та Харкові.

ЗАТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу (з річним обсягом продаж до 30 млн. грн.). На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 січня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 179 відділень і 22 представництва.

Опубліковано: 16 Лютого 2009