OTP Bank підвищив відсоткові ставки за вкладом на вимогу «Активний» для представників малого та середнього бізнесу

 

OTP Bank підвищив відсоткові ставки за вкладом на вимогу В«АктивнийВ» для суб’єктів малого та середнього бізнесу. Відтепер вони становлять 15,5% річних у гривнах, 9,5% – у доларах США, 7,5% – в євро та швейцарських франках.  Вклад на вимогу В«АктивнийВ» для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців надає право вільного поповнення та повернення коштів з можливістю оперативного доступу до них на депозитному рахунку.

До основних переваг вкладу на вимогу В«АктивнийВ» належать відсутність обмежень щодо мінімальної і максимальної суми вкладу, а також термінів розміщення. Валютою депозиту виступають гривня, долар США, євро, швейцарський франк. Водночас клієнти мають змогу дистанційно керувати своїми коштами завдяки використанню системи В«Клієнт-БанкВ».

ЗАТ В«ОТП БанкВ» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу (з річним обсягом продаж до 30 млн. грн.). На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 січня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 179 відділень і 26 представництв.

Опубліковано: 9 Лютого 2009