OTP Bank проводить нову акцію для представників малого та середнього бізнесу – «Депозитна лінія + 1%»

 

OTP Bank проводить нову акцію для суб’єктів малого та середнього бізнесу, за умовами якої у період з 2 лютого по 31 травня поточного року до діючої ставки на момент розміщення траншу в рамках депозитної лінії додається акційна ставка. Залежно від терміну та суми розміщення коштів вона становить до 1% річних. 

Депозитна лінія передбачає одноразове відкриття депозитного рахунку та користування необмеженою кількістю траншів з різними термінами – від 1 місяця до 1 року - в рамках одного договору. При цьому клієнти мають можливість поповнювати депозит у будь-який зручний для них час.

На сьогоднішній день завдяки стабільності та високій якості обслуговування все більше представників малого та середнього бізнесу обирають OTP Bank своїм фінансовим партнером. Банк пропонує клієнтам повний комплекс послуг з управління капіталом, серед яких - різноманітні депозитні програми, а також спеціальні тарифні пакети, що враховують особливості різних сфер бізнесу.

ЗАТ В«ОТП БанкВ» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу (з річним обсягом продаж до 30 млн. грн.). На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 січня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 179 відділень і 26 представництв.

Опубліковано: 4 Лютого 2009