OTP Bank проводить нову акцію по депозитах для фізичних осіб - «Депозитоманія»

 

OTP Bank проводить нову акцію по депозитах для фізичних осіб - В«ДепозитоманіяВ». За її умовами, кожний клієнт, який вже має або будь-коли мав у нашому банку строковий депозит чи ощадний вклад, отримає додаткові 2% річних до стандартних відсоткових ставок, якщо у період з 2 лютого по 31 березня поточного року розмістить у будь-якій установі ЗАТ «ОТП Банк» депозит терміном від 90 до 730 днів.

Валютою депозиту виступають долар США, євро або гривня. Мінімальна сума вкладу становить 2 тис. гривень або 500 доларів США/євро. Відсоткова ставка акційного депозиту протягом дії договору не змінюється.

В акції беруть участь наступні види строкових депозитів:

Нагадаємо, що OTP Bank є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Наприкінці жовтня поточного року розмір відшкодування коштів за вкладами, включаючи відсотки, за рахунок коштів Фонду збільшено до 150 тисяч гривень.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу (з річним обсягом продаж до 30 млн. грн.). На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 грудня 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 179 відділень і 26 представництв.

Опубліковано: 2 Лютого 2009
 
 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.


Увага! У період з 22:00 16.11.2018 року до 09:00 19.11.2018 року будуть недоступні системи OTP Smart, OTP online, Cash-in.Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×