Співробітники Львівської філії OTP Bank взяли участь у благодійній акції

 

Співробітники Львівської філії OTP Bank взяли участь у благодійній акції, у рамках якої перерахували свій одноденний заробіток у фонд ремонту клініки хірургії Львівського медичного університету. Загалом у цій акції взяли участь вісім банків.

Як підкреслює голова Правління банку Дмитро Зінков, OTP Bank сповідує фундаментальні морально-етичні принципи, прийняті у цивілізованому високорозвинутому суспільстві, гостро відчуває свою високу соціальну відповідальність. В«Ми завжди із задоволенням беремо участь у різноманітних благодійних, просвітницьких і мистецьких акціях, головною метою яких є підтримка найбільш незахищених верств населення, створення оптимальних умов для реалізації інтелектуального і творчого потенціалу талановитої молоді, тощо. Соціальна політика банку передбачає надання необхідної допомоги дітям-сиротам, інвалідам і людям похилого віку. Водночас велика увага приділяється й фінансуванню лікарняних закладів. Тільки впродовж минулого року банк надав вагому фінансову допомогу Першому благодійному дитячому фонду у м. Ужгороді, міському клінічному пологовому будинку в м. Івано-Франківську, Черкаській обласній лікарні, кардіологічному відділенню «Дитячої клінічної лікарніВ» в АР Крим, Київському міському центру крові, цілій низці муніципальних благодійних фондів. Соціальна діяльність банку повною мірою відображає нашу велику зацікавленість не тільки в економічному, але й водночас у духовному розвитку країни, формуванні та становленні справжнього громадянського суспільства в Україні», - наголошує Дмитро Зінков.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу (з річним обсягом продаж до 30 млн. грн.). На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 грудня 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 179 відділень і 26 представництв.

Опубліковано: 30 Січня 2009