Вінницьку філію OTP Bank визнано найкращим банком міста

 

Вінницька філія OTP Bank стала переможцем у номінації В«Найкращий банкВ» інтернет-голосування «Народний бренд 2008», організатором якого виступила медіа-корпорація RIA. Лідерів визначали пересічні мешканці міста Вінниці.

Філія вже не вперше здобуває перемогу у цьому престижному конкурсі: нагадаємо, що у 2007 році вона посіла перше місце у номінації «Найкращий іноземний банк».

Вінницьку філію OTP Bank було створено у жовтні 2005 року. За цей час їй вдалося не тільки закріпитися на місцевому фінансовому ринку, але й досягти дійсно вражаючих результатів і увійти до п’ятірки лідерів за обсягами кредитування клієнтів у цьому регіоні. На базі філії нині успішно функціонують відділення «Вишенське», «Гоголівське», «Коцюбинське», «Слов’янка», «Автосвіт» і «Поділля» у м. Вінниці, відділення у м. Жмеринці.

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу (з річним обсягом продаж до 30 млн. грн.). На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 грудня 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 179 відділень і 26 представництв.

Опубліковано: 29 Січня 2009