Голову Правління OTP Bank Дмитра Зінкова визнано одним з десяти найуспішніших керівників у банківському секторі України

 

Голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков посів сьоме місце у списку 10-ти найуспішніших керівників у вітчизняному банківському секторі, опублікованому впливовим рейтинговим журналом В«ГвардіяВ».

Лідери цьогорічного рейтингу визначалися на основі анкетного опитування топ-менеджерів ключових галузей економіки та незалежних оцінок членів Експертної ради журналу «Гвардія». Потенційні кандидати оцінювалися за кількома критеріями, серед яких - ефективність управління, конкурентоспроможність і якість продуктів, комунікабельність, рівень соціальної відповідальності та ділової репутації.

Як зазначає видання, результати рейтингу частково кореспондуються з ситуацією, що склалася в економіці країни: лідерами визнані керівники тих компаній, яких значно меншою мірою торкнулася фінансова криза. Висока рейтингова оцінка керівників також свідчить і про їхню здатність оперативно реагувати на будь-які зміни на внутрішньому ринку.

Нагадаємо, що за результатами експертного опитування керівників і спеціалістів ста провідних компаній країни, голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков увійшов до десятки найкращих топ-менеджерів України 2008 року за версією популярного ділового щотижневика «Компаньйон», а згідно з опитуванням керівників провідних банків, страхових і фондових компаній, а також чиновників, які безпосередньо впливають на фінансові ринки країни, Дмитро Зінков став переможцем у найпрестижнішій номінації фінансового рейтингу впливового видання «Бізнес» - «Банкір року».

ЗАТ «ОТП Банк» вЂ“ універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу (з річним обсягом продаж до 30 млн. грн.). На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 грудня 2008 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і 6-м - за обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 179 відділень і 26 представництв.

Опубліковано: 28 Січня 2009